İslamlar Köyü | Özel Havuzlu Kiralık Villalar

Filtrele
Sırala

Tarih Aralığı

Bütçe Aralığınız / TL

İslamlar ‘da Konforlu Villa Tatili: Havuzlu ve Kapalı Havuzlu Seçenekler


İslamlar, Antalya'nın değerli bölgelerinden biri olup, Kaş ilçesine bağlı, üzüm bağları ve zeytin ağaçlarıyla çevrili şirin bir köydür. En yakın merkez Kalkan, 8 kilometre uzaklıktadır. Araç ile yaklaşık 10 dakika sürmektedir. İslamlar köyünden başlayarak Kalkan'ın eşsiz güzelliklerini keşfetmek, berrak denizlerinde yüzebilir ve sadece bir saat uzaklıkta bulunan Fethiye'yi ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle denizden çok havuzda vakit geçirmeyi seven tatilciler, havuzlu villa arayışına girmektedirler. İslamlar ‘da havuzlu villalar ve kapalı havuzlu villalar, tüm yıl tercih edilebilir.

Doğa tatili ile villa tatilini birleştirmesi, bu bölgenin popülerliğinin altında yatan önemli nedenlerden biridir. Bölgedeki yoğun talep, her ihtiyaca uygun çeşitli kiralık villa seçeneklerini beraberinde getirmektedir. Villa fiyatları, lüks veya oda sayısına göre değişmektedir.

Lüks ve doğanın bir arada olması büyük bir avantajdır. Gün içinde doğa yürüyüşleri yapılabilir, akşamları ise villada keyifli zaman geçirilebilir.

 

İslamlar ‘da Villa Tatili: Mavillam ile Hayalinizdeki Tatil


Zevkinize en uygun ve her bütçeye uygun birçok farklı villa seçeneğine güvenilir villa kiralama sitesi Mavillam'dan ulaşabilirsiniz. Küçük bir araştırma ardından hayalinizdeki villa tatilini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İslamlar Kiralık Villa Seçenekleri

İslamlar bölgesinde; Muhafazakâr Villalar, Balayı Villaları, Deniz Manzaralı VillalarLüks VillalarKış Villaları gibi bir çok seçenek sunulmaktadır.

 


Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu