Genel Bilgiler ve Kurallar

Fiyata Dahil Olanlar

Elektrik, Su, Tüp Gaz (vb.) giderleri ve Günlük Havuz & Bahçe Bakımı

Villalara Giriş ve Çıkış Saatleri

Kiralık villalara giriş saatleri 16:00 ile 19:00 arasındadır, çıkış saatleri ise sabah saat 10:00'a kadardır. Ancak, ev sahibinin onayı ve müsaitlik durumuna bağlı olarak bu saatlerde esneklik sağlanabilir. Eğer önceki müşterinin çıkışı ile girişiniz aynı günse, evin temizlenmesi için giriş saati genellikle en az 4-5 saat ertelenebilir (en geç saat 16:00'e kadar). Bu durum çıkış saatinizi etkilemez, yani saat 16:00'te giriş yaptıysanız, saat 10:00'da çıkmanız gerekmektedir. Bu düzenleme sonraki misafirin mağduriyetini önlemek amacıyla yapılmaktadır.

Kapasite ve Donanım

Kişi sayısına 2 yaşından büyük çocuklar dahil edilmektedir. Her evin ayrı bir kapasitesi vardır ve bu sayı evimizde konaklayabilecek maksimum kişi sayısını belirtmektedir. Yatak odalarındaki yataklar haricinde salonda veya yine yatak odalarında çekyat, açılır-kapanır kanepe gibi herhangi bir yatma imkânı mevcut ise bu kapasite de kişi sayısına eklenmiştir. Bu konuda ev sahiplerimiz de çok hassas olup kapasite aşımına izin verilmemektedir.

Her tatil villasının içerisinde farklı farklı donanımlar mevcuttur. Bunun için lütfen web sayfamızda her bir ev için yer alan donanım kısmını inceleyiniz. Bu donanımlar tamamen ev sahiplerinin seçimi olmakla beraber her villamızın mutfağında misafir sayısıyla orantılı olarak çatal, bıçak vb. bulunmaktadır.

Vize, Pasaport ve Gümrük Talimatları

Avrupa Birliği üyesi ülkelerin vatandaşları için Türkiye'ye giriş için sadece kimlik (hüviyet cüzdanı) yeterlidir; vize gerekmemektedir. Detaylı bilgiler için bulunduğunuz ülkedeki Türkiye Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık ve Sigorta

Seyahatten önce seyahatle ilgili sigortaları yaptırmanız önerilir. Evlerin deprem, yangın gibi sigortaları yapılmış olsa da konaklayanların kişisel zararları bu sigortaya dahil değildir.

Temizlik

Villalarımız siz tatilinize başlamadan önce temizlenir ve el havlusu ile çarşafları değiştirilir. Aynı gün eve giriş çıkış olması durumunda daha önceki maddelerde belirtildiği üzere evlerimiz saat 10:00 ile 16:00 arasında temizlenir. Bir haftadan fazla süreli konaklamalarda her hafta için temiz bir havlu ve çarşaf takımı da villada hazır bulunmaktadır.

Tatil Evlerin Teknik Yapısı ve Problemler

Programımızdaki evler her müşteri girişinden önce ev sahibi veya temsilcimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ancak yazlık yörelerde yer alan bu evlerimizde teknik vb. sebeplerden dolayı arızalar çıkabilmektedir. Böyle durumlarda ev sahibi veya temsilcimiz 24 saat içerisinde probleme müdahale etmek ve çözüm getirmekle yükümlüdür. Genelde çıkan problemler yörelerdeki elektrik kesintileri ve alt yapı eksikliklerinden kaynaklanmaktadır.


Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu