Şikayet Hattı

MAVİLLAM, 2015 yılından bu yana binlerce misafire hizmet sunmuştur. Misafirlerimizin şikayetleri, müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi ve sorunların tespiti açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, herhangi bir şikayet geldiğinde, en kısa sürede çözüm odaklı yanıtlar sunarak sorunları düzeltmeye öncelik veriyoruz. Ancak önemli bir noktayı unutmamanız gerekir: Tatil için kiraladığınız villalar, oteller gibi basit ve standart tesisatlar sahip değildir. Tam aksine, müstakil bir yapıya sahip olan bu villalarda zaman zaman küçük aksaklıklarla karşılaşma olasılığı yüksektir. Evlerde yaşanan günlük sorunlar gibi, tatil villalarında da benzer sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumu tam olarak anlamak önemlidir. Çünkü tamamen bağımsız bir villa kiraladığınızda, genellikle kullanım sırasında ortaya çıkan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür sorunların genellikle genel kontroller sırasında tespit edilmesi zordur. Kısacası, bir villa kiralarken, otel odası gibi standart bir hizmet beklememelisiniz. Her ne kadar villalarımız konforlu olsa da müstakil bir ev olduğu için küçük aksaklıklarla karşılaşma olasılığınız vardır. Bu nedenle, olası sorunlara karşı hazırlıklı olmanız önemlidir.Mavillam Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Çözüm Yaklaşımımız

Firmamız, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamayı hedefler. Bu doğrultuda, müşteri şikayetlerine öncelik verir ve en kısa sürede çözüm odaklı adımlar atarız. Her bir şikâyet, deneyimli ve uzman bir şikayet yöneticisi tarafından alınır ve kaydedilir. Şikayetin kökeni ve çözümü için detaylı bir analiz yapılır. En etkili ve hızlı çözüm yolu belirlenerek harekete geçilir. Şikayetin çözüm süreci titizlikle takip edilir ve müşteri sürekli olarak bilgilendirilir. Şikayet çözüldükten sonra, yapılan adımlar ve alınan önlemler gözden geçirilir ve gelecekte benzer durumların önlenmesi için gerekli iyileştirmeler yapılır. Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla şikayet yönetim sürecini sürekli olarak geliştirir. Bu kapsamda, şikayet yönetimi politikalarımızı periyodik olarak gözden geçirir ve iyileştirmeler yaparız.Kiralık Villalarda en sık karşılaşılan sorunlar Nelerdir?

1- Elektrik ve voltaj sorunları, yıldırım vs… gibi sebeplerden dolayı klima ve ev eşyalarının bozulmaları,

2- Kötü hava şartlarına bağlı olarak sıcak su sorunları (Bu evlerin çoğu güneş enerjili sistemler ile sıcak su elde eder. Güneşin olmadığı ender durumlarda rezitans(elektrikli ısıtıcı) devreye girer, ancak bu parça arızalı ise genelde havanın kötü olduğu dönemde belli olur)

4- İnternet servis sağlayıcı sebeplerinden dolayı düşük internet hızı,

5- Belediye vs… çalışmaları sebebiyle bozulabilen yollar,

6- Bakıcı ya da Ev sahibi ile ilk tanışma sırasında yaşanan gereksiz gerginlik, tartışma vb… anlaşmazlıklar,

7- Doğa içinde villalarda görülme olasılığı yüksek olan böcek ve haşere vb… sorunları,

8- Isıtmalı havuzlu villalarda müşteriye havuz ısısının yeterli gelmemesi. (Normal şartlarda bu havuzlar oda sıcaklığı olan 23-26 derece seviyesinde ısıtılabilir, kaplıca gibi 40 derece sıcaklıklar maalesef mümkün değildir)

 

Bize ulaşabileceğiniz şikâyet hatlarımız;

+90 850 840 2256

+90 537 999 6766 (Acil Durumlar 7/24)
info@mavillam.com


Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu